...

Projekt: Storytelling w animacji dla Centrum Druku

Digital Marketing &design
0
(0)

Informacje o projekcie

Dynamiczny Ranking drukarek i ploterów, zaproponowany przez Centrum Druku, to wsparcie dla osób szukających urządzeń drukujących i plotujących. Rozwiązanie to służyć ma usprawnieniu procesu zakupu przez klientów.

Animacja stworzona na zamówienie Centrum Druku nakierowuje odbiorcę na zaproponowany przez firmę ranking, dzięki czemu mogą oni dobrać najlepsze dla siebie urządzenie z jej oferty.

Klient

Centrum Druku

Branża

Usługi profesjonalne i produkty B2B

Rok produkcji

2018

Usługi

Ilustracje
Animacje
Nagranie lektorskie
Postprodukcja

Link do projektu

centrumdruku.com.pl

Odtwórz wideo

Wyzwanie

Zadaniem, jakie zostało postawione w tym projekcie, było stworzenie krótkiej animacji reklamowej, w ciekawy i zabawny sposób opisującej poszukiwania najlepiej dopasowanej drukarki. Dostarczony przez klienta scenariusz stanowił podstawę do dalszych prac.

Rozwiązanie

Koncept klasycznej animacji rysunkowej spotkał się z aprobatą klienta. Zaproponowany przez Centrum Druku scenariusz zawierał wiele elementów humorystycznych, odpowiednich dla zobrazowania ich w ten właśnie sposób. Powstała animacja w czytelny i przyjemny w odbiorze sposób wyjaśnia, czym jest Dynamiczny Ranking i w jakich sytuacjach warto z niego
skorzystać.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Zapisz się do newslettera

Otrzymaj pakiet inspiracji, porad dotyczących projektowania i solidną porcję wiedzy marketingowej potrzebną dla rozwoju Twojej organizacji.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.