...

Projekt: Animacja wspierająca rekrutację dla Samsung

Digital Marketing &design
4.7
(26)

Informacje o projekcie

Samsung R&D Institute Poland jest jednym z największych ośrodków badawczych w Europie, którego celem jest udoskonalenie technologii Samsung. Zespół składa się z ekspertów specjalizujących się w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego i mowy, Internetu rzeczy, rozwiązań chmurowych, sieci 4G i 5G oraz sztucznej inteligencji produktów audiowizualnych. To oni projektują i wdrażają innowacyjne rozwiązania dla obecnych i przyszłych produktów Samsunga – tworzą technologie, które trafią na półki sklepowe za kilka lat.

Cykl animacji „Rozkoduj swój potencjał” to seria filmów animowanych, skierowanych do osób zainteresowanych pracą w firmie Samsung. Animacje przedtawiają poszczególne działy, do których firma poszukuje pracowników,

 

Klient

Absolvent

Branża

IT i multimedia

Rok produkcji

2018

Usługi

Ilustracje
Animacje
postprodukcja

Link do projektu

youtu.be/WdYejjpF0xI

Odtwórz wideo

Wyzwanie

Employer branding w IT nie jest łatwy z samego założenia. Branża IT podtrzymuje swoją największą atrakcyjność zatrudnienia na całym świecie, ale konkurencja o talenty rośnie. W erze post-cyfrowej, nie jest zaskakujące, firmy w sektorze technologii informatycznych mają wiele odwołania jako pracodawcy. Atrakcyjne marki, takie jak Apple, Google, Facebook i wiele innych, kształtują sposób, w jaki konsumenci wchodzą w interakcje ze światem każdego dnia. Stale dostarczając innowacje poprzez połączone produkty, aplikacje mobilne i automatyzację, firmy te przodują w transformacji globalnego krajobrazu społecznego i biznesowego.

Rozwiązanie

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 26

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Zapisz się do newslettera

Otrzymaj pakiet inspiracji, porad dotyczących projektowania i solidną porcję wiedzy marketingowej potrzebną dla rozwoju Twojej organizacji.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.