...

Projekt: Promocja usług w animacji dla Dambis

Digital Marketing &design
5
(1)

Informacje o projekcie

Firma Dambis jest wiodącym dystrybutorem sprzętu wspomagającego prace biurowe oraz
zaopatrzenia biurowego na terenie Polski centralnej. Animacja reklamowa przybliża klientom zakres działalności i możliwe rozwiązania, z jakich mogą skorzystać w ramach oferty firmy. Jest częścią większego projektu, obejmującego między innymi działania marketingowe oraz stworzenie witryny internetowej dla Dambis. 

Krótka animacja 2D, oparta na scenariuszu zaproponowanym przez Koala’s Animations, w humorystyczny sposób przedstawia częste problemy, z jakimi mierzą się pracownicy biur, przez co oferta handlowa przedsiębiorstwa zapada w pamięć i staje się atrakcyjna dla odbiorcy.

Klient

Dambis SC

Branża

Usługi profesjonalne i produkty B2B

Rok produkcji

2020

Usługi

Animacje
Nagranie lektorskie
Postprodukcja

Link do projektu

dambis.pl

Odtwórz wideo

Wyzwanie

Dzierżawa kserokopiarek, stanowiąca jeden z głównych obszarów działalności firmy Dambis, to temat interesujący dla większości biur. Nie wszyscy odbiorcy są jednak świadomi możliwości zastąpienia własnych urządzeń, których eksploatacja i serwisowanie nierzadko stanowi duży
wydatek, sprzętem wypożyczonym od firmy zewnętrznej. Celem animacji opracowanej przez Koala’s Animations było więc przybliżenie odbiorcom oferty takiej dzierżawy w przystępnej, czytelnej i atrakcyjnej dla widza formie.

Rozwiązanie

Zaproponowana animacja 2D obrazuje częste problemy, spotykające użytkowników kserokopiarek – kończące się w kserokopiarkach tonery i papier, możliwe awarie, konieczność samodzielnych napraw, z których zaznajomiony z tematem odbiorca z pewnością zdaje sobie sprawę. Animacja przedstawia rozwiązanie, proponowane przez firmę Dambis jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy być może nie mają jeszcze wiedzy o ofercie firmy i możliwości skorzystania z takiej usługi.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Zapisz się do newslettera

Otrzymaj pakiet inspiracji, porad dotyczących projektowania i solidną porcję wiedzy marketingowej potrzebną dla rozwoju Twojej organizacji.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.