...

Projekt: Video Explainer produktowy dla Trend Micro

Digital Marketing &design
4.5
(46)

Informacje o projekcie

Trend Micro to globalna korporacja wywodząca się z Japonii a specjalizująca się w oprogramowaniu zabezpieczającym zarówno dla biznesu jak i odbiorców prywatnych

W kooperacji przygotowaliśmy film animowany pokazujący jedno z rozwiązań Trend Micro, w przystępny sposób tłumacząc dużą ilość procesów i zagadnień technicznych tak, aby użytkownik nawet z podstawową wiedzą z zakresu IT mógł zrozumieć założenia systemu.

Klient

Wajowo Studio

Branża

IT i multimedia

Rok produkcji

2018

Usługi

Ilustracje
Animacje
Postprodukcja

Link do projektu

youtu.be/mpLgsqjJNfg

Odtwórz wideo

Wyzwanie

Wyzwaniem projektowym było stworzenie kreacji która będzie wpisywała się w branding klienta końcowego oraz zachęci potencjalnych klientów firmy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa.

Dodatkowym wyzwaniem było pokazanie całości w taki sposób, aby była przystępna zarówno dla użytkowników biznesowych którzy nie znają specyfikacji technicznej, ale też była ciekawa dla specjalistów IT, dla których zagadnienia techniczne to codzienność.

Rozwiązanie

Przygotowaliśmy animację pokazujacą w sposób obrazowy wszystkie zachodzące w systemie procesy, dbając o każdy szczegół aby nawet osoba nie techniczna mogła zrozumieć co zachodzi w trakcie pracy, a także pokazaliśmy wszystkie technologie wewnątrz i na zewnątrz rozwiązania, dla osób technicznych, które będą zainteresowane wdrożeniem.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 46

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Zapisz się do newslettera

Otrzymaj pakiet inspiracji, porad dotyczących projektowania i solidną porcję wiedzy marketingowej potrzebną dla rozwoju Twojej organizacji.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.